Türkiye Krizde Değil! | BUGÜNÜN ÖTESİ #86

▬ Bugünün Ötesi #86▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
00:00 – Merhaba
01:10#Cumhuriyet 99 yaşında. Hepimize kutlu, mutlu ve umutlu olsun!
04:36 – Rekabet Kurumu’ndan Meta’ya kestiği 347 milyon TL’lik ‘rekabet’ cezası ne anlama geliyor? Gerekçesi, sonuçları, zamanlaması ve ihtimaller…
23:06 – Twitter’da vuslat tamam! Yeni ‘Tweet Şefi’ Elon Musk’ın tweet aşkı, kavgası, öfkesi, hayalleri ile Twitter’ı neden satın aldı, şimdi neler olabilir?
29:36#Starlink ‘hareketli’ bir döneme girdi. Dağda bayırda, yolda, okyanusta uydu interneti kullanıma sunan Starlink ile kesintisiz ağ dünyasına hoş geldiniz!
32:42 – Reklam gelirleri düşen ve yakın zamanda tasarımını yenileyen Youtube, uygulamaya eklenecek yeni özellikleri anketler ile kullanıcılara soracak. Peki bu derdine derman olabilir mi?
42:36 – Eğer kilonuz varsa, hadi iyisiniz, refahınız, ekonominiz yerinde demektir. Kızmayın, biz demiyoruz, Necmettin Batırel diyor. Peki tam olarak ne diyor? Bir kulak verin, bakın o ne diyor, biz ne diyoruz?

▬ Sosyal Medya ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
https://twitter.com/DaghanUzgur
https://twitter.com/ozcanyazici

Bugünün Ötesi #podcast​ serisinin yeni bölümünde Özcan Yazıcı ve Dağhan Uzgur, Dünya’da ve Türkiye’de ön plana çıkan güncel konuları analiz ediyor, ‘Bugünün Ötesi’ni yorumluyor